Najlepsi w tenisie

W Szkole Podstawowej w Piekielniku rozegrane zostały mistrzostwa tenisa stołowego o puchar wójta gminy Czarny Dunajec.

Najpierw walczyli uczniowie szkół podstawowych; trzy dni później zorganizowana została tenisowa gimnazjada. W kategorii szkół podstawowych w klasyfikacji generalnej drużynowo pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich nr 1 w Starem Bystrem. Na kolejnych miejscach uplasowały się: SP Podczerwone, SP Pieniążkowice, SP Odrowąż, SP Piekielnik, SP Ratułów, SP Podszkle, SP Stare Bystre. W Gimnazjadzie w klasyfikacji generalnej najlepsze okazało się Gimnazjum Ciche. Kolejne miejsca zajęły gimnazja w Piekielniku, Załucznem, Starem Bystrem.

Wyniki indywidualne: Szkoły Podstawowe, dziewczęta: 1. Agata Majda (Podczerwone), 2. Katarzyna Zarycka (SPSK Stare Bystre), 3. Aneta Szeliga (Odrowąż); chłopcy: 1. Tomasz Jędrzejowski (Podczerwone), 2. Marcin Dzielski (Pieniążkowice), 3. Maciej Kram (SPSK Stare Bystre)

Gimnazja, dziewczęta: 1. Barbara Podczerwińska (Piekielnik), 2. Karolina Czepiel (Załuczne), 3. Angelika Bobak (Załuczne); chłopcy: 1. Dawid Skóbel (Ciche), 2. Jarosław Styrczula (Ciche), 3. Andrzej Obrochta (Ciche).